Masz jakiekolwiek pytania? Jesteśmy do dyspozycji!
Miniaturka

Dlaczego kamień naturalny na blaty?

Miniaturka w

1. Minimalizm – Blaty kamienne w ostatnim czasie cieszą się dużą popularnością dzięki prostocie i minimalizmowi. Klienci coraz chętniej wybierają jednolite, proste wzory w neutralnych kolorach.

2. Kreatywność i indywidualizm – Coraz więcej kupujących decyduje się na wybór nietuzinkowej faktury na blacie z kamienia, wykorzystanie niestandardowych kształtów, usługi cięcia na wymiar i zdobienia.

3. Ekologia – Kamień naturalny od lat cieszy się uznaniem klientów ze względu na trwałość i naturalny urok, a także z uwagi na niską emisję szkodliwych substancji.

4. Kontrasty – Blaty kamienne, zwykle występujące w jednolitych kolorach, coraz częściej łączy się z drewnianymi elementami wnętrza, co tworzy ciekawe i modne kontrasty.

5. Modna kolorystyka – Jeszcze niedawno królowały jasne i neutralne barwy, teraz coraz częściej pojawiają się trendy odważnych, kolorowych blatów, np. granatu, zieleni, czerwonych czy różowych.

6. Technologia – Wraz z rozwojem nowoczesnych rozwiązań, do wykonywania blatów kamieniarskich wykorzystuje się nowoczesne narzędzia, których przykładem jest cyfrowy pomiar i projektowanie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping cart

0

No products in the cart.